Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne skuteczne uderzenie w narkotykowy biznes. Blisko kilogram marihuany zabezpieczone przez policjantów z Komisariatu Policji w Lubsku. 43 -latek trafił do aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubsku na swoim koncie mają kolejną skuteczną realizację. Zatrzymany 43-latek i zabezpieczone blisko kilogram marihuany. Na wniosek żarskiej prokuratury sąd zastosował trzymiesięczny areszt dla podejrzanego.

Kolejne skuteczne uderzenie w narkotykowy biznes kryminalni z lubskiego komisariatu przeprowadzili w piątek (22 marca) w jednej z miejscowości w pobliżu Lubska. To już trzecie zatrzymanie i eliminacja znacznej ilości narkotyków z obiegu. Policjanci w mieszkaniu w, którym przebywał 43-latek znaleźli blisko kilogram marihuany oraz amfetaminę. Narkotyki były ukryte w różnych punktach w miejscu zamieszkania mężczyzny, w przeszukania pomógł pies służbowy. Zabezpieczone środki odurzające i psychotropowe zostaną poddane dalszym badaniom laboratoryjnym i nie trafią już do obrotu. Funkcjonariusze ustalili także, że mężczyzna w ostatnim czasie zdążył wprowadzić do obrotu ponad 1,2 kilograma marihuany. Zgromadzony materiał pozwolił przedstawić mu zarzuty posiadania narkotyków oraz wprowadzenia do obrotu znacznej ilości.

Sąd przychylił się do wniosku żarskiej prokuratury orzekając areszt tymczasowy dla podejrzanego na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie może grozić kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.
 

Przeprowadzone w ostatnim czasie skuteczne realizacje pozwoliły wyeliminować z obrotu znaczną ilość narkotyków, które nie trafią już do obiegu. Szczegóły poniżej:

Ponad 1,2 kilograma marihuany zabezpieczone przez policjantów z Komisariatu Policji w Lubsku. 38 -latek aresztowany na trzy miesiące.

Blisko 1270 porcji narkotyków nie trafi do obiegu. 25-latek trafił do aresztu na 3 miesiące

 

  • ręce w kajdankach
  • dłonie i susz koloru zielonego
Powrót na górę strony